wtorek, 12 luty 2013 17:08

Taneczne ferie w Bogusławcu

Napisane przez  Kamila Tyczyńska
Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Dnia 07.02.2013r. w świetlicy wiejskiej w Bogusławcu odbyła się dyskoteka dla dzieci, z okazji zakończenia ferii. Impreza taneczna trwała od godz. 15.40- 18.00, a w przerwach odbywały się konkursy z nagrodami np. „krzesełko”, taniec na gazecie, kręcenie hula-hop, taniec z piłeczką.

Ciekawą zabawą była „butelka”, polegało to na tym, żeby podawać sobie butelkę miedzy kolanami, tak aby nie upadła na podłogę. Zwyciężczynią tej konkurencji została Anna Rossa.
Pani Sołtys Jolanta Strzechmińska przygotowała słodki poczęstunek wraz z rodzicami. Kobiety postarały się, aby w „tłusty czwartek”  nie zabrakło na stole przede wszystkim pączków i faworków.
W imieniu Pani Sołtys i wychowawcy serdeczne podziękowania dla: Pani Róży Pszczoły, Pani Izabeli Strzechmińskiej, Pani Sylwii Strzechmińskiej i Katarzyny Strzechmińskiej (mama Marysi) za pyszne wypieki i pomoc w organizacji całej imprezy.
Jak widać na załączonych zdjęciach wychowankowie bawili się doskonale, zabawa sprawiła dzieciom wiele radości.
 Tego dnia Pani Kamila Tyczyńska zorganizowała dla dzieci i młodzieży jeszcze zajęcia profilaktyczne i turniej w tenisa stołowego do godz.22. Podopieczni byli pod czujnym okiem wychowawcy i Pani Sołtys.

 


 

 

Czytany 1068 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 12 luty 2013 18:12

3 komentarzy

  • Link do komentarza mario wtorek, 12 luty 2013 22:55 napisane przez mario

    Niedawno organizowaliście Orkiestrę, teraz Taneczne Ferie. Widać, że ambitna Pani Sołtys Strzechmińska skupiła wokół siebie grupę fajnych, pracowitych ludzi. To budujące , że w tak niewielkiej miejscowości dzieje się tak wiele. Trzymam kciuki za kolejne inicjatywy. Gratuluję.

  • Link do komentarza aam środa, 13 luty 2013 00:01 napisane przez aam

    Trzeba serca i własnego czasu, na przygotowanie i realizację. Dzieci miały świetną zabawę, widząc ich rozgrzane policzki. To chyba jest najważniejsze! I TAK MA BYĆ! :) I tak trzymajcie przez kolejne pokolenia!

  • Link do komentarza lady czwartek, 14 luty 2013 21:21 napisane przez lady

    Widać, że Pani Kamila świetnie nadaje się do tej pracy. Podziwiam za energię i zapał. Życzę kolejnych udanych imprez.

Skomentuj

Regulamin komentarzy:
1.Użytkownicy mają prawo do umieszczania komentarzy do materiałów znajdujących się na naszej stronie.
2.Użytkownicy mają prawo swobodnego przedstawiania informacji, opinii, komentarzy lub innych wypowiedzi, z zastrzeżeniem pkt. 3. Odpowiedzialność za treść informacji i opinii ponosi wyłącznie użytkownik.
3.Niedopuszczalne jest zamieszczanie wypowiedzi, które są sprzeczne z prawem lub zasadami współżycia społecznego, naruszają prawa osób trzecich, są wulgarne lub obsceniczne, propagują przemoc, nienawiść rasową lub religijną lub są w inny sposób naganne, są reklamą.
4.Administrator ma prawo usunięcia wypowiedzi niezgodnych z pkt. 3, a także innych wypowiedzi uznanych za zbędne z uwagi na przedmiot dyskusji. Wypowiedzi nie związane z komentowanym materiałem redakcyjnym mogą zostać przez Administratora usunięte.
5.Administrator ma prawo swobodnego zarządzania komentarzami. W szczególności może, bez podania przyczyn, zawiesić umieszczanie komentarzy, usunąć komentarze z naszej strony lub zmienić zasady ich umieszczania i weryfikacji.

Mapa Gminy:

Mapa Gminy Kołobrzeg

Widok z plaży

Przewodnik po Gminie

Przewodnik po Gminie Kołobrzeg

Reklamy:

Gmina Kołobrzeg

www.grzybowo.pl

Odwiedziło nas:

Dziś4908
Wczoraj9127
W tym tygodniu14035
W tym miesiącu100001
Ogólnie620474

Aktualnie:

Odwiedza nas 169 gości oraz 0 użytkowników.