niedziela, 13 październik 2013 17:28

Nasi sołtysi w Konkursie Rolnik Roku oraz Nasz Sołtys.

Napisane przez  administrator
Oceń ten artykuł
(8 głosów)

We wrześniu Dziennik Głos Koszaliński ogłosił plebiscyt Rolnik Roku i Nasz Sołtys. W Konkursie udział biorą sołtysi członkowie Stowarzyszenia Sołtysów Gminy Kołobrzeg. Rozpoczęło się głosowanie, a na "konta" kandydatów trafiły pierwsze głosy.

 

 Jedną z metod głosowania są SMS-y. Koszt wysłania jednego SMS-a wynosi 1,23 zł z VAT. Każdy może wysłać ich tyle, ile chce. Głosowanie SMS-owe potrwa do 10 listopada do północy. 
Konkurs Rolnik Roku:

Jolanta Strzechmińska- sołtys Bogusławca- wyślij sms na nr 71466 o treści GK.ROLNIK.79

Konkurs Nasz Sołtys:

Grażyna Staszewska- sołtys Rościęcina- wyślij sms na nr 71466 o treści GK.SOLTYS.48

Zbigniew Kałdus- sołtys Głowaczewa- wyślij sms na nr 71466 o treści GK.SOLTYS.17

Władysław Chojnacki- sołtys Bogucina- wyślij sms na nr 71466 o treści GK.SOLTYS.6

Marek Maj- sołtys Grzybowa- wyślij sms na nr 71466 o treści GK.SOLTYS.34

Jak informuje Głos Koszaliński : ,,Trzecia edycja plebiscytu rolniczego cieszy się dużym zainteresowaniem.

Zgłoszenia kandydatów do tytułów Nasz Sołtys i Rolnik Roku otrzymywaliśmy z urzędów gmin, instytucji zajmujących się rolnictwem, a także oczywiście od naszych Czytelników. Napływały kupony i e-maile z nazwiskami rolników i sołtysów z całego regionu. 

O tytuł Nasz Sołtys powalczy 61 osób. Laureaci trzech pierwszych miejsc w tej kategorii, podobnie jak w poprzedniej edycji plebiscytu, w nagrodę otrzymają redakcyjną prezentację sołectwa. Będzie ona opublikowana na łamach naszego dziennika. Dodatkowo, zwycięzca otrzyma roczną prenumeratę Głosu Koszalińskiego. Ale to nie wszystko. Kobieta, która uzyska największą liczbą głosów - poza tytułem Sołtys na Obcasach - za darmo spędzi wraz z osobą towarzyszącą weekend w SPA. 

Atrakcyjne nagrody będziemy mieli także dla najlepszego rolnika w naszym regionie. W tej kategorii również zostanie przyznany tytuł Rolnik na Obcasach. Wyniki naszej zabawy opublikujemy 15 listopada. 
Zapraszamy do wspierania swoich ulubionych sołtysów i rolników! Czekamy na Państwa głosy”.

Trzymamy kciuki za naszych sołtysów z Gminy Kołobrzeg i prosimy o głosy poparcia w postaci sms-ów.

Więcej na temat Konkursu oraz treść Reulaminu na stronie internetowej Głosu Koszalińskiego www.gk24.pl w zakładce Rolnik i Sołtys.

 

 

 

 

 

Czytany 2475 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 13 październik 2013 17:56

4 komentarzy

 • Link do komentarza lady niedziela, 13 październik 2013 21:19 napisane przez lady

  Wspierajmy swoich sołtysów,nasze głosy będą dla nich motywacją do dalszej pracy.Ja już głosowałam a TY?

 • Link do komentarza sąsiad niedziela, 13 październik 2013 22:34 napisane przez sąsiad

  Popieram. Sołtysi reprezentują nasze sołectwa i gminę, czyli nas wszystkich. Złotówka to nie majątek. Na pewno w innych gminach się mobilizują i wspierają, więc nie powinniśmy być gorsi. Ja wysłałem 3 smsy- głosujmy na swoich.

 • Link do komentarza Karola środa, 16 październik 2013 16:26 napisane przez Karola

  Nasi sołtysi sa w czołówce, jak widzę na stronach organizatora. A więc są szanse na 1 miejsce. To co prawda tylko zabawa, ale ja 2-3 smsy wyślę.

 • Link do komentarza aam czwartek, 17 październik 2013 16:08 napisane przez aam

  Ja swój głos oddałem i zapraszam każdego, kto popiera pracę swojego sołtysa.

Skomentuj

Regulamin komentarzy:
1.Użytkownicy mają prawo do umieszczania komentarzy do materiałów znajdujących się na naszej stronie.
2.Użytkownicy mają prawo swobodnego przedstawiania informacji, opinii, komentarzy lub innych wypowiedzi, z zastrzeżeniem pkt. 3. Odpowiedzialność za treść informacji i opinii ponosi wyłącznie użytkownik.
3.Niedopuszczalne jest zamieszczanie wypowiedzi, które są sprzeczne z prawem lub zasadami współżycia społecznego, naruszają prawa osób trzecich, są wulgarne lub obsceniczne, propagują przemoc, nienawiść rasową lub religijną lub są w inny sposób naganne, są reklamą.
4.Administrator ma prawo usunięcia wypowiedzi niezgodnych z pkt. 3, a także innych wypowiedzi uznanych za zbędne z uwagi na przedmiot dyskusji. Wypowiedzi nie związane z komentowanym materiałem redakcyjnym mogą zostać przez Administratora usunięte.
5.Administrator ma prawo swobodnego zarządzania komentarzami. W szczególności może, bez podania przyczyn, zawiesić umieszczanie komentarzy, usunąć komentarze z naszej strony lub zmienić zasady ich umieszczania i weryfikacji.

Mapa Gminy:

Mapa Gminy Kołobrzeg

Widok z plaży

Przewodnik po Gminie

Przewodnik po Gminie Kołobrzeg

Reklamy:

Gmina Kołobrzeg

www.grzybowo.pl

Odwiedziło nas:

Dziś1135
Wczoraj9623
W tym tygodniu34600
W tym miesiącu92393
Ogólnie583184

Aktualnie:

Odwiedza nas 63 gości oraz 0 użytkowników.